Blog > Komentarze do wpisu

TVN Style - "Wiem, co jem"

Rewelacyjny program poświęcony zdrowemu żywieniu a szczególnie produktom spożywczym. Polecam.

Tu znajdziesz czas emisji: http://www.tvnstyle.pl/program/2421/view

Tu obejrzysz przykładowy odcinek - o chlebie: http://vod.onet.pl/wiem-co-jem,wiem-co-jem-chleb,6095,1,6342,odcinek.html

Pani Katarzyna Bosacka prezentuje produkty również w Dzień Dobry TVN, gdzie można  znaleźć wypowiedzi archiwalne. Spradź to koniecznie!: http://dziendobrytvn.plejada.pl/szukaj.html?q=bosacka&sb=&qt=0&c=plejada_subCat11

Tak Katarzyna Bosacka reklamuje swój program na stronie www TVN Style:

wiemcojem

„Czy zdajesz sobie sprawę co tak naprawdę wchodzi w skład Twojego jadłospisu? Wiesz ile jest masła w maśle? Czy w jogurcie owocowym pływają prawdziwe truskawki? Dowiedz się oglądając program „Wiem, co jem”!

Masło, mleko, chleb. Polski, codzienny koszyk z zakupami. Czy to, co do niego wrzucamy jest zdrowe? Czy wszystkie produkty są tak odżywcze, jak twierdzą reklamy? Czy są warte swojej ceny? Nasza prowadząca- Kasia Bosacka przejrzy dla was półki z żywnością w mniejszych sklepach i supermarketach. Sprawdzi, ile jest masla w maśle, cukru w cukrze i mięsa w parówkach. Zważy żywność light. Przekopie chłodnie z mrożonkami. Podpowie, jak wybierać zdrową żywność w dobrej cenie. Bezlitośnie obnaży chwyty speców od marketingu i reklamy.

Dzięki programowi „Wiem, co jem” dowiecie się, jak rozpoznać chleb-oszukaniec, oraz dlaczego jogurt o smaku truskawkowym nigdy nie miał nic wspólnego ze świeżymi owocami. Przekonacie się czemu woda źródlana jest niewiele lepsza od kranówki i dlaczego jaja „prosto ze wsi” to zazwyczaj zwykła „ściema”. [...] Dzięki nowemu programowi w TVN Style dowiesz się, co naprawdę jesz!".

 

wtorek, 18 stycznia 2011, kallena
Tagi: wiem_co_jem

Polecane wpisy